Itališka virtuvė

Picos

Pirmas dalykas, turėkite omeny, kad čia nėra vaikiškų, mažų ar didelių picų. Visur jos standartinio 32cm. dydžio. Ir bent jau man jos per didelės. Rekomenduoju imti vieną per pusę dviems, o jei pritrūks – įpusėjus užsisakykite dar vieną.

Turtle pizza

Paskutinis atradimas tai picų gabalėliai kepti pečiuje. Kadangi Berlyne picos tikrai didelės, neretai norisi tik kelių gabaliukų, tuo ši vieta ir puiki. Bent jau man užtenka vieno gabaliuko. Pavadinimas gal ir juokingas, o picas kepa ne italas, bet ji tikrai labai skani. Jeigu ne Foursquare niekada nerizikuočiau tokioje valgyti. Triukšmingoje gatvėje turkiškame rajone, bet skonis ir kokybė maloniai nustebina.

I Due Forni

Viena garsiausių Berlyno picerijų. Dirba tikri italai ir kepa tikras itališkas picas. Buvau ten kelis kartus, pica ne visada wow, bet tikrai gera. Jeigu eisit vakare geriau rezervuotis, ten visada būna pilna žmonių.

Amici Amici

Viena pirmųjų picerijų aplankyta tik pradėjus gyventi Berlyne. Picos čia ne tokios sausos kaip prieš tai minėtoje. Kiek pamenu irgi dirba italai. Verta paragauti. Greta jie dar prekiauja tom pačiom picom tik gabaliukais. Patogu pasiimti išsinešimui.

Zia Maria

Labai geros picos gabaliukais. Pakankamai sausos, bet ne per daug. Turi itališko Peroni alaus. Jis ypač tinka prie picos. Pabandykite.

Makaronai

Dabar galvoju, kad veltui išpeikiau tą restoraną kuriame vakar valgiau makaronus. Turbūt aš nevykusiai pasirinkau spagečius su lašišos kepsniu. Todėl man ta lašiša nelabai ten derėjo, o gal aš tiesiog jos nenorėjau.

Pastificio Tosatti

O štai čia tikras italas, gamina makaronus pats prie jūsų akių, o po to juos gamina. Ir bent jau man šie makaronai tobuli. Pati vieta taip pat labai įdomi ir jauki. Ypač rekomenduoju!

Vino e Basilico

Čia makaronai tokie sakyčiau su konceptu. Tiek pateikimas tiek skonis. Bet įdomūs. Pateikimas, skonis, ingridientai. Matosi, kad virtuvė eksperimentuoja. Bet labai vykusiai. Tikrai siūlau paragauti kažko netradicinio.

Rosmarin

Neretai einam čia pietų, kadangi prie pat ir visai geras. Tik kaip bebūtų keista, bet jo reitingas tik 6.3 Foursquare. Bet tai vienas iš tų atvejų, kai reitingas neatitinka realios situacijos. Picos čia tikrai neblogos, jeigu aplinkui būsite, galite pabandyti. Makaronai irgi geri, tik porcijos didelės, nu labai.

Molinari & Ko

Pavadinimas toks kooperatyvinis, bet makaronai čia tikrai geri. Tik tas lašišos kepsnys prie jų netinka. Makaronai, padažas, kietumas ir skonis tikrai paliko įspūdį. Vakar gal neatkreipiau dėmesio, bet dabar prisimenant pačių makaronų skonį galiu pasakyti, kad tikrai skanūs. Picos gal ten irgi skanios, dar neragavau, bet manau rytoj eisiu.