DriveNow automobiliai

Kaip ir pas mus – Berlyne yra panaši į Citybee paslauga. Tiesą sakant jų yra kelios, bet turistui patogiausia – DriveNow. Viskas paprasta – registruojatės internetu su savo kreditine kortele ir vairuotojo pažymėjimu, parsisiunčiate aplikaciją į telefoną, o tada mieste susirandat aplikacijos pagalba automobilį ir važiuojat. Kiek teko domėtis, ši paslauga patogiausia turistui tuo, kad nereikia niekur važiuoti į jokius ofisus, pildyti kažkokius dokumentus arba mokėti abonentinius mokesčius. Užsiregistravai, pasinaudojai, nuo kortelės nuskaičiavo ir viskas. Registracija kainuoja 9.98€ (įprasta kaina 29€) jeigu registruositės pasinaudodami mano pasiūlymu. Jums pigiau kainuos registracija, o aš už tai gausiu kažkiek nemokamų važiavimo minučių 🙂 Tiesiog parašykite man savo el. pašto adresą, o aš jums atsiųsiu pakvietimą į sistemą.

Automobiliai iš ties superiniai, pagrindę BMW 1, X1, i3 arba Mini Cooper’iai įvairūs. Pliusas dar tame, kad elektromobilius gali palikti bet kur, ne taip kaip pas mus su Citybee. Apskritai miesto zona yra labai didelė ir automobilį galima palikti beveik visame mieste. Jis nesuskirstytas į zonas kaip Citybee atveju, o tiesiog apima tam tikrą miesto spindulį. Kaip ir Citybee atveju – mokate tik už nuvažiuotą laiką. Kilometražas neribojamas. Privalumas prieš Citybee dar tas, kad jei užpilsite automobilį jei jo bakas apituštis – gausite 20min į savo sąskaitą.

Tarifai

Kainos prasideda nuo 0.31€ už minutę, priklausomai nuo automobilio modelio. Visus tarifus galite rasti čia. Yra dar įvairūs taupumo paketai, kai nusiperkate iš karto kažkokį kiekį minučių. Pigiausias yra 60 minučių už 17.99€ (minutės kaina 0.30€).

Registracija

Pasinaudoję mano siūloma nuoroda galite užsiregistruoti pigiau (9.98€ vietoj 29€) plius dar gausite 15 nemokamų minučių. O aš už tai gausiu minučių sau 😉 Visi laimi!

Nežinau kaip ten pas juos dabar yra, bet kai registravausi aš tai teko eiti į artimiausią Sixt atstovybę ir ten patvirtinti, kad turiu teises. Dabar galima tą padaryti internetu, bet kol kas tik turint vokišką vairuotojo pažymėjimą. Kai sužinosiu kaip supaprastinti šitą reikalą – atnaujinsiu šį puslapį.